خدمات شرکت

 فعالیت شرکت آردماشین ارائه مشاوره مهندسی، طراحی خط تولید، ساخت ماشین آلات، نصب و راه اندازی به صورت کلید تحویل کارخانه های آردسازی می باشد. شرکت آردماشین به صورت تخصصی در زمینه ساخت ماشین آلات کارخانجات آرد گندم و آرد ذرت (آرد ذرت خام و آرد ذرت پیش پخته) فعال است.

تولید ماشین آلات

تولید ماشین آلات

شرکت آردماشین با دارا بودن پرسنل مجرب، متخصص و آموزش دیده در زمینه ساخت و تولید و با بهره گیری از تکنولوژی تولید برگرفته از شرکت Sangati ایتالیا که در واحد تحقیق و توسعه این شرکت به روزآوری می شود و با دارا بودن ماشین ابزارهای ویژه و سالن های تولید مجهز،  کلیه ماشین آلات خطوط تولید آرد را می سازد. کیفیت بالای این ماشین آلات، مدیون تکنولوژی و دانش فنی ارزشمند شرکت، پرسنل مجرب و سازمان کاری منضبط، مواد اولیه مرغوب و قطعات و لوازم استاندارد، ماشین ابزارهای ویژه، سیستم کنترل و تضمین کیفیت قدرتمند می باشد.

طراحی

طراحی

 بخش ساختمان شرکت آردماشین در زمینه طراحی ساختمان شامل سالن های تولید، سیلوهای اختلاط و نم زنی گندم، ذخیره آرد و سبوس و نیز انبارها و غیره به صورت تخصصی فعالیت می کند. واحدهای طراحی مهندسی و نیز برق و کنترل به طور هماهنگ در زمینه های طراحی فرآیند تولید،  تعیین ماشین آلات و ارائه دیاگرام آسیاب و نیز طراحی سیستم های کنترل و اتوماسیون خط تولید کار می کنند تا کارخانه با حداقل پرسنل اپراتوری بهره برداری شود. طراحی مدارهای کابل کشی قدرت و فرمان، ارتینگ و صاعقه گیر در این واحدها انجام می شود.

مشاوره مهندسی

مشاوره و مهندسی

 ارائه مشاوره مهندسی به مشتریان داوطلب احداث واحدهای آردسازی و نیز دادن مشاوره به کارخانه های در حال کار که نیاز به افزایش ظرفیت تولید و یا بهبود کیفیت محصول تولیدی دارند. این خدمات مهندسی شامل مباحث ساختمان و مهندسی تولید و نیز ماشین آلات و برق و کنترل و کلیه مباحث مرتبط با یک واحد آردسازی است.با افزایش تمایل کارفرمایان به واگذاری پروژه ها طی قراردادهای طرح و ساخت، مهندسین مشاوره ما به عنوان یکی از پیشگامان این حیطه در کنار ارائه خدمات با تکیه بر تجارب ارزنده در در پروژه های خاص به مدیریت و راهبری این مجموعه ها و مشارکت نیز پرداخته است.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

 واحد خدمات پس از فروش شرکت آردماشین در طول مدت گارانتی به طور موظف و مرتب کارخانه آردسازی موضوع قرارداد را زیر نظر خواهد گرفت و سپس این واحد در طول دوره خدمات پس از فروش، ارتباط مستمر با کارخانه مذکور را خواهد داشت. کلیه قطعات یدکی مورد نیاز ماشین آلات چه در دوره گارانتی و چه پس از این دوره، طی هماهنگی کارشناسان این واحد و در کم ترین زمان ممکن به واحدهای مربوطه ارسال می گردد تا کلیه ماشین آلات در بهترین و با کیفیت ترین شکل ممکن آماده بهره برداری باشند.

آموزش

اموزش

در طی دوره راه اندازی و تحویل، آموزش عملی نحوه کار با ماشین آلات، نحوه کارکرد و تنظیمات آنها با حضور متخصصین این امر از طرف شرکت آردماشین صورت می گیرد. در صورت درخواست خریدار پس از راه اندازی کارخانه، تکنسین های آردماشین (شامل تکنسین های آردسازی و فنی) در طی دوره ای در کارخانه حضور خواهند داشت تا نحوه آسیابانی،چگونگی تولید انواع آردها، نحوه سرویس دهی به ماشین آلات، دمونتاژ و مونتاژ قطعات تعویضی و… را به پرسنل مربوطه آموزش دهند.

نصب و را اندازی

نصب و راه اندازی

کيفيت نصب و راه اندازي ماشين آلات، مونتاژ بخشهاي مختلف يک دستگاه ، چيدمان و اتصال قسمتهاي مختلف يک خط توليد همگي عواملي هستند که در خط توليد و عملکرد  آنها  بسيار حائز اهميت هستند.واحد طراحی شرکت آردماشین کلیه نقشه های نصب و جاگذاری ماشین آلات را با نرم افزارهای پیشرفته کامپیوتری تهیه می کند و پرسنل مجرب نصب بر اساس نقشه های دقیق و با نظارت مهندسی مستمر در اسرع وقت کار نصب را انجام می دهند و عملیات راه اندازی توسط گروه ویژه  تا مرحله تحویل انجام می شود.